Wieloletnie doświadczenie

Informacje o firmie

Firma Trans-Ema została założona w 1995 roku jako firma trudniąca się przewozami transportowymi. Z biegiem lat, wychodząc na przeciw swoim klientom i zapotrzebowaniu rynku poszerzyła ona swoją działalność o usługi maszynami budowlanymi i koncesjonowaną kopalnię żwiru, dzięki czemu świadczenie usług jest kompleksowe.

Posiadana flota maszyn pozwala obecnie na podjęcie niemal każdego zlecenia z branży robót ziemnych oraz umożliwia dostarczanie różnego rodzaju kruszyw. Od początku działalności najważnieszy dla firmy był klient i tak pozostaje do dziś, o czym świadczą opinie zadowolonych kontrahentów oraz przybywanie nowych. Dwudziestoletnie doświadczenie na rynku sprawia, że Trans-Ema to firma profesjonalna, świadcząca usługi na wysokim poziomie, a ciągły rozwój i poszerzanie oferty daje możliwość zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do współpracy osoby indywidualne oraz firmy.

Już dziś możesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów!

Zapraszamy
do kontaktu
telefon kontaktowy
602 760 071
telefon kontaktowy
602 760 071
wyślij do nas wiadomość
transema@tlen.pl
Żwirownia, transport kruszywa, roboty ziemne (koparkami, równiarką i spycharką), rozbiórki budynków, recykling gruzu, utwardzanie placów i dróg gruntowych budowa i czyszczenie stawów.Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych
TRANS-EMA
Emilia Kurzawa
Skulska Wieś 18
62-560 Skulsk
NIP: 665-197-64-32
REGON: 310 338 526